6 NIEDZIELA  WIELKANOCY

1.  Zapraszamy na nabożeństwa majowe, sprawowane codziennie o godz. 17.30. Od piątku 27 maja w czasie nabożeństw majowych będzie odprawiana  nowenna do Ducha Św.

2.  W sobotę 28 maja o godz. 12.00 dziewięcioro dzieci z kl. III przystąpi do I Komunii Św.

3.  Pluton Różańcowy organizuje pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w dniach 10-14 sierpnia, chętni mogą się zapisywać w zakrystii po Mszach Św. Przy ołtarzu Matki Bożej, jest wystawiona skrzynka na intencje, które zostaną zawiezione przed obraz M.B. Częstochowskiej.

4.   W przyszłą niedzielę przybędzie do nas Ks. Marek Lemiech proboszcz parafii Wielgolas Brzeziński, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na budujący się kościół.

4.   Stowarzyszenie Rodzin Katolickich „Skarb Serca” rozpoczyna rekrutację dzieci od 5 do 12 lat, klasy 0-6 do Szkoły Podstawowej im. Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dębem Wielkim o charakterze chrześcijańskim. Bliższe informacje podane są na plakacie w  gablotach.

5.  Urząd Gminy w Dębem Wielkim przypomina, że zbliża się ostateczny termin na złożenie deklaracji o ogrzewaniu w Centralnej Ewidencji Emisyjności  Budynków. Pełne informacje podane są na plakatach w gablotach parafialnych.

6. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii została włączona Gabriela Dolińska.

7.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Damian Kołodziejczyk kawaler z parafii Siennica i Magdalena Jackiewicz panna z parafii tutejszej, Arkadiusz Grzegorz Jackiewicz kawaler z parafii tutejszej i Ilona Magdalena Matera panna z parafii Św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie.

8.    Dzisiaj nasza  „Niedziela Chleba”. Prosimy o pobranie  naszych poświęconych chlebów i bułek, aby pomóc w zakupie leków dla potrzebujących z naszej parafii. Dziękujemy za okazany dar serca.

9.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.