VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane codziennie o godz. 17.30

2. W przyszłą niedzielę dzieci z klas III przystąpią do I Komunii Św. Kl. III A na Mszy św. o godz. 10.30 a Kl. III B o godz. 12.00. Prosimy wybrać inne godziny Mszy Św., aby dać szansę dzieciom, rodzicom i gościom swobodnie przeżyć piękną uroczystość.

3. W środę 8 maja obchodzimy uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.

4. W naszej diecezji odbędzie się peregrynacja relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Główne uroczystości w naszym dekanacie odbędą się w dniach 14 i 15 maja w parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz. do której przybędą relikwie. Program uroczystości podany już jest w gablotach.

5. Pluton Różańcowy organizuje pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w dniach 10 – 14 sierpnia. Zapraszamy dzisiaj 5 maja i w przyszłą niedzielę 12 maja na spotkanie informacyjne i zapisy, które odbędzie się o godz. 19.00 w domu parafialnym.

6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Magdalena Wieczorek panna z parafii tutejszej i Aleksander Kapliński kawaler z parafii Narodzenia N.M.P. w Warszawie.

7. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostały włączone: Oliwia Klimek, Zofia Zawadzka i Anatolia Maria Białecka.

8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy Ś.P. Romana Gańko. Wieczny odpoczynek …