XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Z serca dziękujemy wszystkim wspólnotom parafialnym za przygotowanie i prowadzenie Pikniku Odpustowego we współpracy z Kołem Gospodyń Miodziolesin i Liceum Mundurowym. Dziękujemy szczególnie Panu Mariuszowi Bułasiowi, Dowódcy Plutonu Różańcowego, za koordynację przygotowania Pikniku i w trakcie jego trwania.

2. Zapraszamy w I czwartek miesiąca – 4 lipca – na różaniec, który o godz. 17.30. poprowadzi Apostolat Złotej Róży.

3. W I piątek miesiąca – 5 lipca – po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00. i nabożeństwie rozpocznie się adoracja indywidualna przez całą noc w kaplicy adoracji. Tego dnia odwiedzimy chorych z Komunią Św.

4. W I sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz.7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P. które poprowadzi Pluton Różańcowy.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i procesja wokół kościoła.

6. Informujemy, że w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.30 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.

7. Dziękujemy za złożone ofiary, na obraz Jezusa Miłosiernego i na pozłacaną ramę.

8. Zakład Komunalny w Dębem Wielkim w przyszłą niedzielę 7 lipca w godzinach od 7.30 do 14.00 przy naszym kościele organizuje wsparcie Laurki Gryz – córki nauczycielki naszego gminnego przedszkola w Dębem Wielkim, Pani Asi. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie onkologiczne, przeszczep komórek macierzystych i rehabilitację 15-miesięcznej Laurki. W ramach podziękowania każdy darczyńca zostanie obdarowany słodkim upominkiem w formie domowego ciasta.

9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Piotr Rek, kawaler z parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie i Maria Siporska, panna z par. tutejszej; Konrad Jackiewicz, kawaler z parafii tutejszej i Karolina Teresa Wielgo panna z par. Św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie.

10. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i Parafii zostali włączeni: Ksawery Marcin Wicenciak, Rafał Kajetan Wicenciak, Hubert Rizvi i Maksymilian Raus.

11. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Janinę Walesiak i Henryka Mataska. Wieczny odpoczynek…

12. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.