AKTUALNE:

Postępowanie współfinansowane jest ze środków:

RZĄDOWEGO PROGRAMU ODBUDOWY ZABYTKÓW

Postępowanie zakupowe pt. „Prace konserwatorskie i zabezpieczające plebanii Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Dębem Wielkim”

Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła w Dębem Wielkim informuje o postępowaniu zakupowym na prace konserwatorskie i zabezpieczające plebanii.

UWAGA:

Ofertę wraz z oświadczeniami i dokumentami, o których mowa w pkt. 9.11 Zapytania Ofertowego z dnia 5 lipca 2024 r. można złożyć:

a)   za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail Zamawiającego: parafia@debewielkie.pl Ofertę i inne dokumenty za pośrednictwem adresu email Zamawiającego należy złożyć w postaci skanu dokumentu zawierającego własnoręczny podpis lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

lub

b)  umieścić w kopercie/opakowaniu i zabezpieczyć w sposób uniemożliwiający zapoznanie się z jej zawartością bez naruszenia zabezpieczeń przed upływem terminu otwarcia ofert, przy czym oferta winna wpłynąć do Zamawiającego na adres: Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dębem Wielkim, ul. Kościelna 2, 05-311 Dębe Wielkie najpóźniej w dniu 5 sierpnia 2024 roku do godz. 11.00. Oferty po tym terminie nie będą rozpatrywane – uznaje się je za złożone po wyznaczonym terminie. Na kopercie/opakowaniu (w tym opakowaniu poczty kurierskiej) należy umieścić następujące oznaczenia:

Oferta w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego pn. „Prace konserwatorskie i zabezpieczające plebanii Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Dębem Wielkim”[1/2024]– nie otwierać przed dniem 5 sierpnia 2024 r. przed godz. 11.00

Jednocześnie Zamawiający informuje, że zgodnie z pkt. 10.2 Zapytania Ofertowego z dnia 5 lipca 2024 r. w postępowaniu wezmą udział tylko te oferty, które wpłyną do Zamawiającego do dnia 5 sierpnia 2024 r. do godz. 11:00.

Jednocześnie Zamawiający informuje o omyłce pisarskiej w pkt. 9.12 Zapytania Ofertowego z dnia 5 lipca 2024 r., w którym omyłkowo została podana data 14 sierpnia 2024 r. przed godz. 11.00 w kwestii dotyczącej oznaczenia opisu na kopercie. Winno być jak powyżej wskazano: nie otwierać przed dniem 5 sierpnia 2024 r. przed godz. 11.00.