XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zakład Komunalny w Dębem wielkim zwraca się z ogromną prośbą o wsparcie zbiórki pieniężnej na leczenie 15-miesięcznej Laurki, u której wykryto jeden z najzłośliwszych nowotworów mózgu. Laurka dzielnie walczy o swoje życie, ale jedynym możliwym ratunkiem jest wyjazd i specjalistyczne leczenie za granicą. Koszty terapii są ogromne, dlatego liczy się każdy grosz podarowany „od serca dla serca”. Laurka jest córeczką Pani Joanny- nauczycielki pracującej od lat w Gminnym Przedszkolu. Pani Asia otaczała dobrocią, troską i zaangażowaniem swoich wychowanków w przedszkolu. Dzieci zawsze mogły liczyć na czułe słowo i jej otwarte ramiona. Teraz to Pani Asia i jej córeczka potrzebują pomocy. Datki na pomoc Laurce są dziś zbierane przy naszym kościele po każdej Mszy Św. W ramach podziękowania każdy darczyńca zostanie obdarowany słodkim upominkiem w formie domowego ciasta.

2. Zapraszamy w sobotę 13 lipca po Mszy Św. o godz. 18.00 na nabożeństwo fatimskie.

3. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach na jasną Górę. Z naszej diecezji w dniach od 5 do 14 sierpnia wyruszy Warszawsko-Praska Pielgrzymka Rodzin z Parafii Narodzenia Pańskiego przy ul. Ostrobramskiej, a od 16 do 26 sierpnia Pielgrzymka Pomocników Maryi z parafii Konkatedralnej n Kamionku.

4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.30 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.

5. Dziękujemy za składane ofiary, na obraz Jezusa Miłosiernego i na pozłacaną ramę.

6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Wojciech Głuchowski, kawaler z par. M.B. Królowej Polskich Męczenników w Warszawie i Renata Piekut, panna z parafii tutejszej.

7. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i Parafii zostali włączeni: Zofia Jackiewicz, Klara Pluta, Sara Strupińska i Maksymilian Mosor. 8. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Lucynę Dzik, Celinę Tkaczyk, Leszka Ładno i Jacka Trendaka. Wieczny odpoczynek…