34 NIEDZIELA  ZWYKŁA JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA
  1.   W przyszłą niedzielę rozpocznie się czas Adwentu. Tego dnia  przybędzie do nas Ks. Bp Jacek Grzybowski, który przeprowadzi kanoniczną wizytację naszej parafii. Uroczyście powitamy Dostojnego Gościa na Mszy Św. o godz. 7.00. Po Mszy Św. o godz. 12.00 zapraszamy przedstawicieli Rady Parafialnej na plebanię, gdzie odbędzie się  spotkanie z księdzem biskupem.
  2.   We wtorek 22 listopada przypada wspomnienie Św. Cecylii- patronki muzyki kościelnej. Dziękujemy naszemu organiście, panu Karolowi Marcinkowskiemu za Jego posługę poprzez śpiew i muzykę na chwałę Boga i naszej parafii. Dziękujemy pani dyrygent Zuzannie Gulewicz i całemu chórowi oraz scholii młodzieżowej za ich śpiew i ubogacenie naszej liturgii w niedziele i święta.
  3.   Klerycy WSD Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszają w grudniu na sztukę teatralną p.t. „Pinokio” , która jest skierowana nie tylko dla najmłodszych, gdyż opowiada o wartości miłości rodzinnej, dojrzewaniu, pracy nad sobą i dążeniu do celu. Terminy spektakli są dostępne na stronie internetowej Seminarium.
  4.   Do wspólnoty Kościoła i parafii został włączony: Oliwier Jadczuk.
  5.   Bóg zapłać za ofiarę na kościół: 1000 zł.
  6.    Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania j gazetki „Lumen”.
  7.    Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Kazimierza Dobosza. Wieczny odpoczynek… .