33 NIEDZIELA  ZWYKŁA
  1.   Dziękujemy Ks. Markowi Lemiechowi za wygłoszone Słowo Boże i prosimy Dobrego Boga, aby wspierał Jego i parafię Wielgolas Brzeziński w trudzie budowy świątyni.
  2.   Dzisiaj obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich po hasłem „Chrystus dla was stał się ubogim’ (por.2Kor 8,9). Ojciec Św. w specjalnym orędziu na dzisiejszy  dzień powiedział: „ Nie przestawajmy nigdy być we wszystkim ubogimi, braćmi ubogich, towarzyszami ubogich, jesteśmy najuboższymi z ubogich jak Jezus i tak jak On kochamy ubogich i  otaczamy się nimi. Niech dzisiejszy Światowy Dzień Ubogich stanie się okazją łaski, aby uczynić rachunek sumienia osobisty oraz wspólnotowy i zapytać się, czy ubóstwo Jezusa Chrystusa jest naszym wiernym towarzyszem życia.
  3.   W przyszłą niedzielę 20 listopada zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Św. o godz. 12.00. grupa młodsza I rok przygotowania, po Mszy Św. o godz. 18.00 grupa starsza II rok przygotowania.
  4.   Klerycy WSD Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszają w grudniu na sztukę teatralną p.t. „Pinokio” , która jest skierowana nie tylko dla najmłodszych, gdyż opowiada o wartości miłości rodzinnej, dojrzewaniu, pracy nad sobą i dążeniu do celu. Terminy spektakli są dostępne na stronie internetowej Seminarium.
  5.   Do wspólnoty Kościoła i parafii została włączona: Karolina Marciniak.
  6.   Bóg zapłać za ofiary na nową kostkę przed kościołem: 400zł,2x200zł. i 4x100zł.
  7.    Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania j gazetki „Lumen”.
  8.    Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Janinę Zawadzką i Jana Grzegorza Stelęgowskiego. Wieczny odpoczynek… .