I   NIEDZIELA  ADWENTU
 1.   Dzisiaj rozpoczynamy Adwent, który ma nas przygotować na uroczystość Narodzenia Pańskiego przez która wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi. Jednocześnie jest to okres, który przypomina nam o powtórnym przyjściu Jezusa na końcu czasów. Z obu tych względów Adwent jest czasem pobożnego i radosnego oczekiwania.  Adwent rozpoczyna również nowy rok duszpasterski pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Tematem przewodnim tego roku jest refleksja nad Kościołem, jego misją oraz umocnienia wiary w Kościół jako wspólnotę wierzących kroczących razem do domu Ojca.
 2.   Zapraszamy na roratnie czuwanie z Matką Boża, sprawowane od poniedziałku do soboty o godz. 6.45. szczególnie zapraszamy dzieci i prosimy o przynoszenie serduszek ze swoim imieniem i nazwiskiem, aby wylosować figurkę Matki Bożej Brzemiennej ze Skępego, którą można będzie zabrać do swego domu. Po Mszy roratniej dla dzieci  będą przygotowane przez Caritas drożdżówki i pączki. 
 3.   W czwartek 1 grudnia zapraszamy na różaniec o 17.30 i uroczystą Mszę Św. z okazji 10- rocznicy Apostolatu Złotej Róży w naszej parafii. Po Mszy Św. agapa w domu parafialnym. 
 4.   Dnia 2 grudnia w I piątek miesiąca po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo do najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Wspólnota Św. Piotra i Pawła przed ołtarzem głównym, następnie rozpocznie się adoracja indywidualna w Kaplicy Adoracji przez całą noc. Tego dnia odwiedzimy chorych z Komunią Św. 
 5.    W sobotę po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP, które poprowadzi Pluton Różańcowy.  
 6.     W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.  
 7.     W najbliższa niedzielę Caritas zaprasza do wzięcia udziału w „Niedzieli Chleba”. Prosimy o mniejsze zakupy pieczywa w sobotę, aby spróbować naszych poświęconych bułek i chleba. Dochód będzie przeznaczony na pomoc w świątecznych zakupach dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii. Pod chórem zostało ustawione stoisko Caritas ze świecami adwentowymi i wigilijnymi. Zapraszamy do zakupu i wsparcia naszych podopiecznych.
 8.   Informujemy, że wyjazd na sztukę teatralną „Pinokio” do WSD dnia 10 grudnia odbędzie się z przed kościoła o godz. 16.30.
 1.   Od przyszłej niedzieli będą dostępne poświęcone opłatki. Ofiary składane za opłatki będą przeznaczone na remont zabytkowej plebanii. 
 2. Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. zostali włączeni: Antoni Płochocki i Julian Eryk Rosa.
 3. Bóg zapłać za ofiarę na kościół: 300 zł. 
 4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania j gazetki „Lumen”.   
 5. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Henryka Woźnicę. Wieczny odpoczynek…
 6. Dziękujemy Księdzu Biskupowi Jackowi Grzybowskiemu za obecność wśród nas, za sprawowaną Eucharystię w intencji naszej parafii, wygłoszone Słowo Boże, za umocnienie nas w wierze i prosimy o Boże Błogosławieństwo na dalszą posługę dla nas kapłanów oraz wiernych, którzy tworzą wspólnotę parafii Dębe Wielkie