17 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. W przyszłą niedzielę przybędzie do naszej parafii Ojciec Jarosław Kędzia z zakonu Ojców Oblatów N.M.P. który wygłosi Słowo Boże i po Mszy Św. będzie rozprowadzał kalendarze z których dochód będzie przeznaczony na działalność misyjną prowadzoną przez Ojców Oblatów.
  2. Za tydzień po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i procesja wokół kościoła.
  3. Informujemy, że z dniem 31 lipca na własną prośbę z posługi kościelnego i zarządcy cmentarza w naszej parafii rezygnuje Pan Kazimierz Nejman. Serdecznie dziękujemy Panu Kazimierzowi za dwa lata gorliwej i pełnej poświęcenia pracy w kościele i na cmentarzu dla dobra naszej parafii. Niech Dobry Bóg obdarza Go obficie potrzebnymi łaskami w życiu osobistym i rodzinnym. Posługę kościelnego od 1 sierpnia obejmie Pan Tomek Kowalewski, a posługę zarządcy cmentarza Pan Grzegorz Chodkowski. Z serca dziękujemy im za podjęcie tych odpowiedzialnych posług na rzecz naszej parafii i życzymy wielu łask i Błogosławieństwa Bożego.
  4. Przy ołtarzu Matki Bożej jest ustawiona skrzynka do której można wrzucać intencje, które zostaną zawiezione w sierpniu przed obraz M.B. Jasnogórskiej przez pielgrzymkę rowerową.
  5. Bóg zapłać za ofiary na nowy Ołtarz Eucharystyczny: 1500zł i 100 zł.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Maciej Michał Flig stanu wolnego i Wiktoria Flig stanu wolnego oboje z parafii tutejszej, Adrian Malesa kawaler i Marta Miros panna oboje z parafii tutejszej, Przemysław Paweł Bartkiewicz kawaler i Aneta Gańko panna oboje z parafii tutejszej.
  7. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i Parafii zostali włączeni: Antonina Dudzińska, Bartłomiej Niewiarowski i Zofia Woźnica.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Mariannę Hannę Malesa. Wieczny odpoczynek …. .