16 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Dzisiaj rozpoczynamy 22 Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa pod hasłem „ W drogę do źródła życia”. Chcemy w modlitwie dziękować  Panu Bogu przez wstawiennictwo Św. Krzysztofa, że opiekuje się nami i jest obecny w naszym życiu. Natomiast fakt, że udaje się nam jeździć bezpiecznie, nie jest tylko nasza zasługą. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów, a ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu na misje.
  2. Przy ołtarzu Matki Bożej jest ustawiona skrzynka do której można wrzucać intencje, które zostaną zawiezione w sierpniu przed obraz M.B. Jasnogórskiej przez pielgrzymkę rowerową.
  3. Bóg zapłać za ofiary na nowy Ołtarz Eucharystyczny: 200zł i 100 zł.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Maciej Michał Flig stanu wolnego i Wiktoria Flig stanu wolnego oboje z parafii tutejszej, Adrian Malesa kawaler i Marta Miros panna oboje z parafii tutejszej, Przemysław Paweł Bartkiewicz kawaler i Aneta Gańko panna oboje z parafii tutejszej.
  5. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i Parafii zostali włączeni: Amelia Bartkiewicz, Antoni Gańko, Magdalena Krawczyk, Dawid Krusiewicz, Zuzanna Piwek, Milena Amelia Świerczyńska i Pola Szyda
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  7. 7.   Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Jadwigę Izydorczyk. Wieczny odpoczynek …. .