26 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. W piątek rozpoczyna się październik-miesiąc modlitwy różańcowej. W szczególnych czasach zagubienia człowieka, weźmy do naszych dłoni różaniec, najlepszy oręż do walki z szatanem. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe sprawowane od piątku codziennie o godz. 17.30. Przypominamy, że różaniec prowadzą: w poniedziałek – dzieci ze Szkoły Podstawowej, we wtorek-młodzież, w środę-Kościół Domowy, w czwartek- Apostolat Złotej Róży i Margaretki, w piątek-Rodzinne Koła Różańcowe, w sobotę-Koła Żywego Różańca, w niedzielę-Pluton Różańcowy.
  2. Dnia 1 października w piątek po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 zostanie odprawione Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godzinie 18.00 Wspólnota Świętych Piotra i Pawła poprowadzi adorację po której rozpocznie się adoracja indywidualna, która będzie trwała przez całą noc. Tego również dnia odwiedzimy chorych z Komunią Św.
  3. W sobotę 2 października po Mszy Św. o godz. 7.00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P., które poprowadzi Pluton Różańcowy.
  4. W niedzielę 3 października po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  5. W parafii Chrośla od piątku 1 października do niedzieli odbędzie się nawiedzenie Figury Św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Gargano we Włoszech. Cały program uroczystości wywieszony jest w gablotach.
  6. Małżeństwa, które chciałyby dołączyć do Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie informacyjne w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  7. Odbywa się Narodowy Spis Powszechny, który jest obowiązkowy i trwa tylko do końca września.
  8. Przypominamy, że w kościele przebywamy obowiązkowo w maseczkach, wchodząc dezynfekujemy ręce i zachowujemy miedzy sobą odpowiedni dystans.
  9. Można już  zamawiać intencje na rok 2022. Intencje przyjmujemy tylko w kancelarii.
  10. Dziękujemy Ks. Markowi Lemiechowi za wygłoszone Słowo Boże i życzymy Jemu i całej wspólnocie parafialnej Błogosławieństwa Bożego w trudzie budowy nowej świątyni.
  11. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Grzegorz Krusiewicz kawaler i Armida Zorikyan panna oboje z parafii tutejszej.
  12. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Lidia Karpińska i Marianna Zofia Podolak.
  13. Bóg zapłać za ofiarę 200zł i 100zł na renowację świątyni.
  14. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  15. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Irenę Latkowską i Krystynę Piotrkowicz. Wieczny odpoczynek….