27 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Opatrzność daje nam przez Matkę Bożą do rąk różaniec, jako mistyczna broń i narzędzie zwycięstw z mocami ciemności. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe sprawowane codziennie o godz. 17.30. Różaniec prowadzą: w poniedziałek – dzieci ze Szkoły Podstawowej, we wtorek-młodzież, w środę-Kościół Domowy, w czwartek- Apostolat Złotej Róży i Margaretki, w piątek-Rodzinne Koła Różańcowe, w sobotę-Koła Żywego Różańca, w niedzielę-Pluton Różańcowy.
  2. W przyszłą niedzielę 10 października będziemy obchodzili XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Tego dnia do puszek będą zbierane ofiary przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Cała Polska wspiera w ten sposób uzdolnioną młodzież z biedniejszych rodzin, aby mogła uczyć się i studiować na chwałę Boga i Ojczyzny.
  3. W przyszłą niedzielę 10 października po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży, która rozpoczyna drugi rok przygotowania do bierzmowania.

4.. Dziękujemy za przynoszone już wypominki. Przypominamy, że za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych odprawiamy Mszę Św. przez cały rok w II niedzielę miesiąca o godz. 12.00. W tę również niedzielę przed Mszami o godz. 9.00 i 12.00 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

1. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni: Nela Dąbrowska i Jan Marcin Santorek.
  2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.