NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ  TRÓJCY

1.    W czwartek 8 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zapraszamy na Msze Św. sprawowane o godz. 70.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 11.00 wyruszy procesja Eucharystyczna  do czterech ołtarzy, prosimy o udekorowanie trasy procesji. Za udział w procesji można uzyskać odpust zupełny. Prosimy dzieci, które przystąpiły do I  Komunii Św. i obchodziły swoją rocznicę o przyjście w uroczystych strojach i włączenie się do procesji. Prosimy o przynoszenie kwiatów na procesję. Próba dla dzieci sypiące kwiaty odbędzie się wcześniej o godz. 10.30. Zapraszamy na procesje eucharystyczne wokół kościoła przez całą oktawę, które będą sprawowane po nabożeństwie czerwcowym, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.  

2.   Zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00

3.    W przyszłą niedzielę przybędzie do nas ks. Marek Lemiech proboszcz parafii Wielgolas Brzeziński, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na budowę kościoła.

4.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Mikołaj Mikulski kawaler z par.  Budy Barcząckie i Aleksandra Niemyjska panna z par. tut., Hubert Konowrocki kawaler i Edyta Żelazowska panna oboje z par. tut.  Mariusz Dobosiewicz kawaler z par. tut. i Monika Krystyna Kulka panna z par. Św. Bartłomieja w Dobroszycach.

5.  Przy ołtarzu Matki Bożej jest umieszczona skrzynka na intencje do Matki Bożej Częstochowskiej, które zostaną zawiezione przez pielgrzymkę rowerową z naszej parafii w sierpniu. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę. Pełne informacje są podane na plakatach i u organizatorów. 

6.  Zapraszamy chętnych, posiadających zdolności literackie do włączenia się w redagowanie i drukowanie naszej gazetki parafialnej „Lumen”

7.   Do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni:  Wiktoria Karolkiewicz i Adam Sułkowski.

8.     Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 

9.     Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Jacka Ładno. Wieczny odpoczynek…