NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 

1.    Dziękujemy Ks. Jerzemu Gugale z Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego za obecność, i wygłoszone Słowo Boże. W ramach „Niedzieli Apostolstwa Słowa Drukowanego” przed kościołem można nabyć książki, z których  dochód jest przeznaczony na cele misyjne.

2.  Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa majowe sprawowane codziennie o godz. 17.30. od czwartku 1 czerwca o tej samej godzinie rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe.

3.   W piątek  2 czerwca po Mszy Św. o godz. 7.00. nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. Po mszy Św. o godz. 18.00 i nabożeństwie do Najśw. Serca Pana Jezusa rozpocznie się adoracja przed Najśw. Sakramentem, którą poprowadzi Wspólnota Św. Piotra i Pawła. Następnie rozpocznie się adoracja indywidualna przez cała noc w Kaplicy Adoracji. Tego również dnia odwiedzimy chorych z Komunią Św.

4.  W sobotę 3 czerwca po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P., które poprowadzi Pluton Różańcowy.

5.   W przyszłą niedzielę 4 czerwca po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i procesja wokół kościoła.  

6.     Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim zaprasza na XIX PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca od godz. 14.00 do 18.00.  

7.   Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Mikołaj Mikulski kawaler z parafii Budy  Barcząckie i Aleksandra Niemyjska panna z parafii tutejszej.

8.     Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 

9.     Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Ewę Krzewską. Wieczny odpoczynek…