X  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dziękujemy ks. Markowi  Lemiechowi  za sprawowanie Eucharystii i wygłoszone Słowo Boże. Niech Dobry Bóg Błogosławi Jemu i całej parafii Wielgolas Brzeziński w trudzie budowy nowej świątyni. 

2.   Trwa Oktawa Bożego Ciała z procesją Eucharystyczną wokół kościoła, która odbywa się po nabożeństwie czerwcowym, sprawowanym codziennie o godz. 17.30.

3.   We wtorek 13 czerwca Różaniec Fatimski będzie   odprawiony wyjątkowo  o godz. 17.00. Figura M.B. Fatimskiej będzie uczestniczyć w procesji Eucharystycznej. 

4.   W piątek 16 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne 

5.    Parafia p.w. Św Antoniego z Padwy w Mińsku Maz. zaprasza w sobotę dnia 17 czerwca na spektakl pt. „Błogosławiony Owoc” którą wystawi młodzież uczestnicząca w ŚDM w Lizbonie. 

6.  25 czerwca w niedzielę odbędzie się w IV Parafialny Piknik Rodzinny pod hasłem MAMY KLUCZE DO NIEBA. Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na Mszę Świętą o godz. 12.00, a po niej na nasz parking przy plebanii na grochówkę i spektakl z wartościami chrześcijańskimi dla najmłodszych. Wystąpią aktorzy Teatru Dobrego Serca z Warszawy. W programie znajdują się także  liczne atrakcje, gra terenowa, zabawy, kiermasz książek z duszą i prezentacje. Dochód ze sprzedaży domowych ciast, wiejskiego stołu i kiermaszu będzie przeznaczony na wsparcie rozwoju Szkoły im. kard. Stefana Wyszyńskiego z Kobiernego. Od godz. 16.00 tego dnia Gminny Ośrodek Kultury organizuje powitanie lata, które odbędzie się na boisku parafialnym. Prosimy rezerwować już dziś wolny czas, aby spotkać się na wspólnej zabawie. Dokładny program będzie podany w najbliższym czasie na plakatach w gablotach, na stronie parafialnej i na  Facebooku.   

7.  Informujemy, że dzisiaj w Kałuszynie nad Zalewem Karczunek od godz. 12.00 rozpoczyna się Powiatowy Festiwal Smaku i Folkloru. Dokładny program podany jest na naszej stronie Facebooka.

8.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Mikołaj Mikulski kawaler z par. Budy Barcząckie i Aleksandra Niemyjska panna z par. tut. Hubert Konowrocki kawaler i Edyta Żelazowska panna oboje z par. tut.  Mariusz Dobosiewicz kawaler z par. tut. i Monika Krystyna Kulka panna z par. Św. Bartłomieja w Dobroszycach.

9.     Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 

10.    Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Janinę Dobosiewicz. Wieczny odpoczynek…