III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: w piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 17.15, a dla dorosłych po Mszy Św. o godz. 18.00., którą poprowadzi „Kościół Domowy”. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
  2. Dziękujemy rodzinie z Aleksandrówki za ofiarowanie naszej parafii ornatu z wizerunkiem Św. Józefa.
  3. W środę 10 marca rozpoczynamy nowennę do Św. Józefa po Mszy Św. o godz. 18.00.
  4. Bóg Zapłać za ofiary składane do skarbony w ramach „Jałmużny Wielkopostnej” na nowy Ołtarz Eucharystyczny, przedstawiony na projekcie.
  5. Dnia 12 marca w piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa pod hasłem „Rewolucja pięknych ludzi” na którą serdecznie zapraszamy.
  6. Zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00. dziewczęta przygotowujące się do Sakramentu Bierzmowania.
  7. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego: K.Ż.R. p.w. Matki Bożej Fatimskiej -270zł.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Mariannę Biernacką. Wieczny odpoczynek… .