II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: w piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.15, a dla dorosłych po Mszy Św. o godz. 18.00., którą poprowadzi Wspólnota Świętych Piotra i Pawła. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
  2. W I czwartek miesiąca, dnia 4 marca zapraszamy na różaniec, który poprowadzi Apostolat Złotej Róży o godz. 17.30.
  3. W I piątek miesiąca 5 marca po Mszach Św. o godz. 7.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 i po Drodze Krzyżowej odbędzie się adoracja, którą poprowadzi Wspólnota Świętych Piotra i Pawła, następnie rozpocznie się adoracja indywidualna przez całą noc. W piątek odwiedzimy chorych z Komunią Św. Przypominamy, że w każdy piątek w godzinie śmierci Jezusa, czyli o godz. 15.00 odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W I sobotę miesiąca 6 marca po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP, które poprowadzi Pluton Różańcowy.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
  6. Bóg Zapłać za ofiary składane do skarbony w ramach „Jałmużny Wielkopostnej” na nowy Ołtarz Eucharystyczn, przedstawiony na projekcie. Dziękujemy również za ofiarę 500zł. na odnowienie ołtarza głównego.
  7. Dnia 12 marca Pluton Różańcowy organizuje Ekstremalną Drogę Krzyżową drogami naszej parafii pod hasłem „Rewolucja pięknych ludzi”. Która rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.0. Podejmij wyzwanie EDK i stań się pięknym człowiekiem. Więcej informacji na stronie – www. edk.org.pl
  8. Zapraszamy rodziców i dzieci Kl. III C przygotowujące się do I Komunii Św. na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.

10. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Henryka Kruszewskiego. Wieczny odpoczynek… .