II NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Jutro rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem „ Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. Kościół katolicki zachowuje mocno w sercu modlitwę swego Założyciela zanoszoną do Ojca w przeddzień męki „ aby wszyscy byli jedno” i dlatego gorliwie wzywa nas, aby wytrwale modlić się o jedność chrześcijan na całym świecie.
  2. W środę 20 stycznia przypada 3 rocznica ingresu do Katedry Biskupa Romualda Kamińskiego, pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu Diecezji.
  3. Dzisiaj kończymy naszą kolędę i kolędowanie. Z serca dziękujemy za składane ofiary na bieżące potrzeby parafii i dokończenie renowacji ołtarza głównego oraz za dary dla kolędników. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. odbędzie się uroczyste błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy na Msze Św. szczególnie te rodziny, które nie mogły spotkać się z nami w wyznaczonym terminie, aby mogli również otrzymać karnet kolędowy z błogosławieństwem dla całej rodziny. Na zaproszenie indywidualne w sobotę 23 stycznia od godz. 10.00 odwiedzimy po kolędzie  te rodziny, które przybyły do naszej parafii i chcą poświecić swój nowy dom. Prosimy o zgłaszanie się nowych rodzin w zakrystii lub w kancelarii.
  4. Pod chórem dzieci mogą pobrać specjalną planszówkę z grą „Trzej Królowie”.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary na odnowienie ołtarza głównego: 500zł, 400zł, 3x300zł, 2x200zł i 100zł.
  6. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej i pobrania naszej gazetki „Lumen.
  7. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Henryka Rozwadowskiego i Barbarę Lipińską. Wieczny odpoczynek…