7 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Dnia 26 na 27 lutego, tj. z soboty na niedzielę w naszej świątyni odbędzie się „Wieczór walki o Boże Błogosławieństwo dla Polski, uratowanie pokoju i jedność między narodami”. Odpowiadając na wezwanie Ks. Bp. Romualda Kamińskiego, zapraszamy wszystkich na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, która rozpocznie się po Mszy Św. o godz. 18.00. Modlitwę poprowadzą przedstawiciele wspólnot parafialnych. Adoracja zakończy się uroczystym Błogosławieństwem o godz. 24.00. Osoby, które nie będą mogły być obecne, zachęcamy do indywidualnej modlitwy z rodziną w domu, trwanie w jedności parafialnej i podjęcie postu w intencji Ojczyzny i pokoju.

2.   W przyszłą niedzielę 27 lutego, Caritas zaprasza do wzięcia udziału w akcji ”Niedziela Chleba”. Prosimy o mniejsze zakupy pieczywa, aby móc spróbować naszych poświęconych chlebów i bułek. Dziękujemy za wsparcie naszych działań. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc w zakupie pompy do protezy nogi, dla naszej byłej wolontariuszki Caritas.

3. Apostolat Złotej Róży zaprasza na czuwanie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Jasnogórskiej, które odbędzie się z 5 na 6 marca b.r.. Bliższe informacje podane są w gablotach parafialnych.

4.  Dziękujemy Ks. Markowi Lemiechowi za wygłoszone Słowo Boże i polecamy Dobremu Bogu Jego i cała parafię Wielgolas Brzeziński, aby wspierał i błogosławił w dziele budowy nowej świątyni.

5.   Prosimy o składanie wypełnionych ankiet synodalnych do skrzynki, która stoi na ołtarzu Pana Jezusa. Dziękujemy za te, które już zostały przyniesione.

6.  Bóg zapłać za ofiary na kaplicę adoracji: 500zł. 200zł i 100zł.

7.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.