6 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro 14 lutego przypada święto Świętych Cyryla, Mnicha, i Metodego, Biskupa, patronów Europy.

2. W przyszłą niedzielę przybędzie do naszej parafii Ks. Marek Lemiech proboszcz parafii Wielgolas Brzeziński, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na budowę kościoła.

3. Apostolat Złotej Róży zaprasza na czuwanie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Jasnogórskiej, które odbędzie się z 5 na 6 marca b.r.. Bliższe informacje podane są w gablotach parafialnych.

4.   Prosimy o składanie wypełnionych ankiet synodalnych do skrzynki, która stoi na ołtarzu Pana Jezusa. Dziękujemy za te, które już zostały przyniesione.

5.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

6.  Na progu do wieczności pożegnaliśmy: ŚP.  Oskara Celmińskiego. Wieczny odpoczynek… .