3 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   We wtorek 25 stycznia obchodzimy Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła naszego patrona parafii i kościoła.

2.  Trwa Synod o Synodalności, prosimy przynosić wypełnione ankiety i składać je na ołtarzu bocznym Pana Jezusa. Członkowie Parafialnego Zespołu Synodalnego zapraszają na spotkanie konsultacyjne w środę 26 stycznia o godz. 18.00 do sali domu parafialnym.

3.   Do naszej świątyni na filary, po odnowieniu i przemalowaniu powróciły dwa tryptyki z obrazem Św. Jana Pawła II i Bł. Ks. Jerzego na których będą stały ich relikwie.

4.  W tym tygodniu kończymy naszą kolędę. Dziękujemy, że wychodzicie do nas przed dom i wystawiacie stolik jako ołtarz kolędowy z krzyżem, świecami i wodą świeconą. Z serca dziękujemy za składane ofiary na potrzeby parafii. Prosimy o zgłaszanie się do nas rodzin, które nie mogły się z nami spotkać w wyznaczonym terminie. Chętnie przybędziemy w piątek po południu lub w sobotę w ciągu dnia. W tym tygodniu kancelaria będzie jeszcze  czynna od godz. 15.00 do 16.00. a w środę i sobotę od 8.00- 9.00.

PLAN KOLĘDY na najbliższy tydzień:

24.01.2022. (poniedziałek) od 16.00. (dwóch księży) Dębe Wielkie ul. Kościelna – numery parzyste, Zielona, Batalionu Parasol, Mickiewicza, Baśniowa.

25.01.2022. (wtorek) od 16.00. (jeden ksiądz) Dębe Wielkie ul. Kościelna – numery nieparzyste.

26.01.2022. (środa) od 16.00. (dwóch księży) Dębe Wielkie ul. Poprzeczna, Osucha.

27.01.2022. (czwartek) od 16.00. (dwóch księży) Dębe Wielkie- ul. Perłowa, Turkusowa, Błękitna, Kolorowa.

28.01.2022. (piątek) od 16.00. (dwóch księży) – Poświecenie nowych domów i kolęda w rodzinach, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie.

29.01.2022. ( sobota) od 9.00. (dwóch księży) Dębe Wielkie ul. Polna od numeru 101, ul. Porannej Rosy, Sosnowa, Malinowa, Wiśniowa.

5.     Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. został włączony Kacper Woźnica.

6.    Bóg zapłać za ofiary na kaplicę adoracji: 500 zł. i 200 zł.

7.    Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 8.    Na progu do wieczności pożegnaliśmy: ŚP. Anielę Szafrankiewicz, Sabinę Gąsecką i Andrzeja Urbaniaka. Wieczny odpoczynek… .