4 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  W środę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Gromnicznej. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Prosimy o przyjście do świątyni ze świecami, które zostaną pobłogosławione. Jest to również XXVI  Światowy Dzień Życia Konsekrowanego czyli zakonnego, dlatego taca jest przeznaczona na zakony klauzurowe. Tego dnia nie będzie czynna kancelaria.

2.   W I piątek miesiąca 4 lutego po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy Św. o godz. 18.00 adoracja którą poprowadzi Wspólnota Świętych Piotra i Pawła, następnie rozpocznie się adoracja indywidualna przez całą noc. Tego również dnia odwiedziny chorych z Komunią Św.

3. W sobotę 5 lutego po Mszy Św. o godz. 7.00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P. które poprowadzi Pluton Różańcowy.

4.  W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.

5. Dobiegła końca nasza kolęda, sprawozdanie z wizyty duszpasterskiej przedstawimy w przyszłą niedzielę. Kancelaria będzie już czynna według stałego porządku, od poniedziałku do piątku od godz.16.30 do 17.30., a w środę i sobotę również od 8.00 do 9.00.

6.   Na stojaku z prasą są wyłożone foldery informujące o przekazaniu 1% podatku dla Pawła Pogorzelskiego naszego parafianina, który choruje na porażenie mózgowe. Otwórzmy nasze serca i okażmy pomoc Jemu oraz wsparcie mamie która się Nim opiekuje.

7.   Bóg zapłać za ofiary na kaplicę adoracji: 500 zł. 200 zł. i 100zł.

8.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

9.   Na progu do wieczności pożegnaliśmy: ŚP. Władysławę Karwowską. Wieczny odpoczynek… .