15 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Czas wakacji i urlopów sprzyja spojrzeniu na swoje życie z innej perspektywy czasu i miejsca. Zachęcamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę, które wyruszą z Warszawy. Gdziekolwiek będziemy, pamiętajmy o Mszy Św. niedzielnej i codziennej modlitwie.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które będzie sprawowane we wtorek 13 lipca po Mszy Św. o godz. 18.00.
  3. Przy ołtarzu Matki Bożej jest ustawiona skrzynka do której można wrzucać intencje, które zostaną zawiezione w sierpniu przed obraz M.B. Jasnogórskiej przez pielgrzymkę rowerową.
  4. Trwa rekrutacja uzupełniająca do naszego Liceum Mundurowego. Zachęcamy dziewczęta i chłopców do podjęcia nauki w tej elitarnej szkole średniej. Bliższe informacje są podane na stronie liceum i parafii.
  5. W miesiącach lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek od godziny 16.00 do 17.30.
  6. Bóg zapłać za ofiarę na nowy Ołtarz Eucharystyczny: 100 zł.
  7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Konrad Oźmina kawaler z parafii Św. Wawrzyńca w Kościelnej Wsi i Anna Sadoch panna z parafii tutejszej, Mateusz Mosor kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Patrycja Wieczorek panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie, Łukasz Galiński kawaler z parafii Św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim i Edyta Kotowska panna z parafii tutejszej.
  8. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i Parafii zostali włączeni: Oliwia Rygielska, Wiktor Owczarczyk, Franciszek Siwiński, Iga Piotrkowicz i Mikołaj Ładno.