14 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Rozpoczął się czas urlopów i wakacji. Poprzez piękno przyrody w naszej Ojczyźnie i innych miejscach świata, niech przemawia do nas Bóg o którym nie zapominajmy uczestnicząc we Mszy Św. niedzielnej lub świątecznej.
  2. Przy ołtarzu Matki Bożej jest ustawiona skrzynka do której można wrzucać intencje, które zostaną zawiezione w sierpniu przed obraz M.B. Jasnogórskiej przez pielgrzymkę rowerową.
  3. Ołtarz Główny jest już po generalnej odnowie i złoceniu, czekają nas jeszcze drobne poprawki i uzupełnienia. Mamy już nowy Ołtarz Eucharystyczny, którego elementy ozdobne  też będą pozłocone gdy tylko zdobędziemy na to pieniądze. Dziękuję pewnej rodzinie z naszej parafii za ofiarę 5000 zł. na  cztery nowe świeczniki, które stoją przy Ołtarzu  Eucharystycznym. Dziękujemy Dzieciom, które w tym roku przystąpiły  do I Komunii Św. za ofiarowanie do naszej świątyni pulpitu przewodniczenia. Świeczniki i Pulpit wykonał Pan Jan Wojdyga nasz parafianin, któremu z serca dziękujemy.
  4. W miesiącach lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30.
  5. Bóg zapłać za ofiary na nowy Ołtarz Eucharystyczny: 500zł. i  3x 200zł.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Kamil Lesiński kawaler z parafii tutejszej i Sandra Michalak panna z parafii św. Jakuba Apostoła w Łebie, Damian Tkacz kawaler z parafii tutejszej i Ewa Agnieszka Strupiechowska panna z parafii Św. Antoniego w Mińsk Maz. Konrad Oźmina kawaler z parafii Św. Wawrzyńca Kościelna Wieś i Anna Sadoch panna z parafii tutejszej, Mateusz Mosor kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Patrycja Wieczorek panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie, Łukasz Galiński kawaler z parafii Św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim i Edyta Kotowska panna z parafii tutejszej.
  7. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i Parafii została włączona: Rozalia Młynarczyk.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Tadeusza Stopiińskiego. Wieczny odpoczynek… .