10 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Ofiary obecnie zbierane na tacę są przeznaczone na Świątynię Opaczności Bożej.
  2. W piątek 11 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W łączności z Episkopatem Polski i naszym Pasterzem Księdzem Biskupem Romualdem Kamińskim w czasie Mszy Św. o godz. 18.00 odnowimy Akt Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Tego również dnia z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe sprawowane codziennie o godz. 17.30. Trwamy w oktawie Bożego Ciała, po nabożeństwie czerwcowym procesja wokół kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy w czasie Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków z pierwocin zbóż, ziół i kwiatów.
  4. W sobotę 12 czerwca obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Paweł Hubert Hrabski kawaler z par. Św. Augustyna w Warszawie i Emilia Wąsowska panna z par. tutejszej.
  6. Przez sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni : Adam Jaczewski i Nela Karwowska.
  7. Bóg zapłać za ofiary na nowy ołtarz eucharystyczny: 2x 500zł., 200zł. i 100zł.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Sylwestra Tomasiewicza. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.. .