NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ
 1. Jutro 31 maja obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy na ostatnie nabożeństwo majowe sprawowane o godz. 17.30,.
 2. We wtorek 1 czerwca rozpoczniemy nabożeństwa do Najświętszego Seca Pana Jezusa sprawowane codziennie o godz. 17.30.
 3. W czwartek 3 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa- Boże Ciało. Msze Św. tego dnia będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 11.00 wyruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy, które prosimy przygotować w tradycyjnych miejscach. Za pobożny udział w procesji można uzyskać odpust zupełny. Prosimy o przygotowanie chorągwi i feretronów, a rodziców prosimy, aby zachęcili dzieci komunijne i rocznicowe do uczestniczenia w procesji w strojach komunijnych. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, próba dla dzieci odbędzie się przed procesją o godz. 10.30. Prosimy o przyniesienie kwiatów do sypania na procesji. Na znak naszej wiary i miłości dla przechodzącego pośród nas Jezusa Chrystusa, wywieśmy flagi i udekorujmy nasze domy i ulice. Zapraszamy przez całą oktawę na procesję eucharystyczną wokół kościoła, sprawowaną po nabożeństwie czerwcowym.
 4. W I piątek miesiąca 4 czerwca po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz.18.00, Wspólnota Świętych Piotra i Pawła poprowadzi adorację przed Najświętszym Sakramentem, następnie rozpocznie się adoracja indywidualna, która będzie trwała przez całą noc. Tego również dnia odwiedzimy naszych chorych z Komunią Św.
 5. W sobotę 5 czerwca po Mszy Św. o godz. 7.00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P., które poprowadzi Pluton Różańcowy.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Procesja odbędzie się po nabożeństwie czerwcowym sprawowanym o godz. 17.30.
 7. Przez sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni : Adam Jesionek i Ignacy Korzeń.
 8. W przyszłą niedzielę w ramach Święta Dziękczynienia będą zbierane dodatkowe ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
 9. Bóg zapłać za ofiary na nowy ołtarz eucharystyczny: 700zł. 100zł.
 10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
 11. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Wandę Mikowską. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.. .