11 NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową wokół kościoła, które rozpocznie się o godz. 17.00 po którym będzie sprawowane nabożeństwo czerwcowe.
  2. W sobotę 19 czerwca o godz. 12.00 dzieci z kl. III B przystąpią do I Komunii Św. Spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców odbędzie się w czwartek 17 czerwca. W piątek 18 czerwca po Mszy Św. o godz. 18.00. Spowiedź Św. dla dzieci i rodziców w piątek 18 czerwca od godz. 16.30.
  3. Pan Wójt Gminy Dębe Wielkie wspólnie z mieszkańcami organizuje akcję protestacyjną przeciwko nowej autostradzie A50 która będzie przebiegać przez Olesin, Aleksandrówkę, Dębe Wielkie i Górki. Pan Wójt zaprasza dzisiaj na godz. 17.00 na plac przy Szkole Podstawowej. Odbędzie się nagranie żywego napisu, zrealizowane dronem przez strażaków z OSP Dębe Wielkie.
  4. Przez sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni : Gabriel Rokicki, Stanisław Skoneczny, Inez Więsik, Jakub Wielgoławski i Tymon Zarzycki .
  5. Dzieląc się wielką radością  informujemy, że w piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przyjechał do nas nowy ołtarz eucharystyczny i ambonka. Montaż ołtarza i ambonki  odbędzie się w środę. Uroczystego odsłonięcia ołtarza i ambonki dokonamy w niedzielę 27 czerwca na Uroczystej Mszy Św. Odpustowej o godz. 12.00. Bóg zapłać za kolejne ofiary na nowy ołtarz eucharystyczny: 100 dolarów, 200zł. i 100zł.
  6. Parafia Św. Antoniego w Mińsku Maz. zaprasza na katechezę dla dorosłych, która poprowadzi ks. Dr Marek Dziewiecki w piątek 18 czerwca. Ks. Marek odprawi Msze Św. o godz. 18.00 i wygłosi kazanie. O godz. 19.00 w górnym kościele rozpocznie się katecheza, która poruszy temat odchodzenia dzieci od wiary i wartości przekazywanych przez rodziców oraz o stosunku Kościoła do osób o skłonnościach homoseksualnych
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  8. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Henrykę Piotrkowicz. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.. .