1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, sprawowane codziennie o godz. 17.30.
  2. W piątek 22 października obchodzimy wspomnienie Św. Jana Pawła II, którego uczcimy na Mszy Św. o godz. 18.00. Po Mszy Św. zapraszamy na  wyjątkowy film pt. „ Wyszyński- Zemsta czy Przebaczenie”.
  3. W najbliższą sobotę 23 października odbędzie się w naszej świątyni akcja „Różaniec do granic parafii”. Zapraszamy wszystkie rodziny z naszej parafii do kościoła na nabożeństwo różańcowe przed Najświętszym Sakramentem, które poprowadzą przedstawiciele naszych wspólnot. Prosić będziemy Matkę Najświętszą o opiekę nad nasza Ojczyzną, aby nadal była wierna Bogu , Krzyżowi i Ewangelii, o zachowanie młodego pokolenia w wierze ojców, o uchronienie ich przed demoralizacją i sekularyzacją. Będziemy także prosić o ustanie epidemii. Plan z godzinami nabożeństw, na które zapraszamy parafian z poszczególnych miejscowości, podany jest na stronie internetowej parafii, Facebooku i umieszczony w gablotach. Można również przyjść na nabożeństwo w dowolnej godzinie.
  4. W przyszłą niedzielę 24 października przybędzie do naszej parafii Ksiądz dr Dariusz Czupryński Orionista Dyrektor Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie, który wygłosi Słowo Boże i po Mszach Św. zbierze ofiary na potrzeby Hospicjum.
  5. Zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. na spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30.
  6. Fundacja  VERITA zaprasza seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach „Siłownia pamięci”, które odbędą się 19 października o godz. 9.00 w klubie „Dziupla ul. Strażacka 3.
  7. Dnia 27 października odbędzie się profesjonalne badanie wzroku w gabinecie „OKO-BUS” przy ulicy Strażackiej 3. Zapisy pod telefonem – 577-33-66-02.
  8. Dzisiaj nasza „Niedziela Chleba”. Zachęcamy do pobrania poświęconego chleba i bułki, dziękujemy na złożone ofiary, które są przeznaczone na zakup opału dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.
  9.   Dziękujemy za przynoszone wypominki, które przyjmujemy w kościele i w kancelarii.
  10. Bóg zapłać za ofiary 200zł i 5x100zł na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu.
  11. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para: Przemysław Makos kawaler z parafii tutejszej i Adrianna Ewa Chmura panna z parafii Okuniew.
  12. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.