1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, sprawowane codziennie o godz. 17.30.
  2. Z okazji zbliżających się uroczystości Wszystkich Świętych w najbliższy piątek 29 października odbędzie się w naszej parafii wokół kościoła „RÓŻAŃCOWY MARSZ RODZINNY ZE ŚWIĘTYMI”, obecnymi wśród nas w relikwiach. Zapraszamy tego dnia wszystkie rodziny z dziećmi, młodzież, dorosłych na godzinę 17.00. Modlitwę poprowadzi wspólnie z dziećmi Wspólnota Św. Piotra i Pawła. Dzieci zachęcamy do przebrania się w stroje świętych. Przy ołtarzu Matki Bożej leżą koperty z kartkami. Zachęcamy dzieci i młodzież do pobrania koperty i napisania listu do świętego, błogosławionego lub do Matki Bożej. Każde dziecko, które przyniesie list w piątek na Różańcowy Marsz Rodzinny, po Mszy Św. otrzyma słodki upominek.
  3. W Uroczystości Wszystkich Świętych, dnia 1 listopada będą sprawowane Msze Św. w świątyni o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na cmentarzu tego dnia o godz. 11.30  rozpocznie się procesja z modlitwą za zmarłych a następnie Msza Św. przy ołtarzu polowym. Od dnia 3 listopada rozpoczną się rekolekcje przygotowujące nas duchowo do wielkich uroczystości Rekonsekracji naszego kościoła, które odbędą się dnia 7 listopada w niedzielę o godz. 12.00. Do wszystkich rodzin przekazujemy specjalne foldery informujące również o programie rekolekcji, aby wcześniej zarezerwować czas na spotkanie z Bogiem.
  4. Dnia 1 listopada Szkolne Koło Caritas będzie rozprowadzać na cmentarzu  pudełko z zapałkami w ramach akcji „Zapałka nie ogrzeje”.
  5. Dziękujemy  Księdzu dr Dariuszowi Czupryńskiemu Orioniście  Dyrektorowi  Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie, za sprawowane Eucharystie i wygłoszone Słowo Boże. Okażmy swój dar serca wspierając ofiarami Hospicjum w Wołominie.
  6. Zapraszamy w przyszłą niedzielę 31 października na wieczór poezji w wykonaniu Pan Jerzego Zelnika przy akompaniamencie na pianinie Pani Marii Skurjat-Siva, który odbędzie się o godz. 16.00 w Sali OSP Dębe Wielkie.
  7. Fundacja  VERITA zaprasza seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach jak radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami, które odbędą się we wtorek 26 października o godz. 9.00 w klubie „Dziupla ul. Strażacka 3.
  8. Dnia 27 października w środę odbędzie się profesjonalne badanie wzroku w gabinecie „OKO-BUS” przy ulicy Strażackiej 3. Dane o zapisach podane są w gablocie.
  9. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii został włączony Ludwik Lefek.
  10. Dziękujemy za przynoszone wypominki, które przyjmujemy w kościele i w kancelarii.
  11. Bóg zapłać za ofiary 2x100zł na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu.
  12. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  13. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Elżbietę Zgutkę.  Wieczny odpoczynek….