XXXII Niedziela Zwykła

1. W środę 11 listopada obchodzić będziemy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Msza Św. o godz. 11.00 będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny, aby była wolna, bezpieczna i nadal wierna Bożym Przykazaniom, Ewangelii i Krzyżowi, aby wzrastała duchowo i materialnie. Pamiętajmy o wywieszeniu na naszym domu flagi narodowej.

2. Według nowych nakazów w naszej świątyni może przebywać tylko 50 osób. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczki i wchodząc do kościoła korzystajmy z dezynfekatora do rąk.

3. Ponieważ jest zakaz jeżdżenia z Komunią Św. od chorego do chorego, można zgłaszać swoich najbliższych na wizytę indywidualną kapłana.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary na nową podłogę: 400zł.2x200zł. 2x100zł.

5. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej i pobrania naszej gazetki „Lumen”.

6. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: ŚP. Janinę Rżysko, Jerzego Jurewicza, Krystynę Predelę, Marka Szafrankiewicza i Tadeusza Adama Bilskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… .