XXXI Niedziela Zwykła

1. Jutro przypada Wspomnienie Wszystkich Zmarłych- Dzień Zaduszny, zapraszamy na Msze Św. sprawowane o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

2. Dnia 6 listopada w I piątek miesiąca po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Tego również dnia odwiedzimy chorych z Komunią Św.

3. W sobotę po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które poprowadzi Pluton Różańcowy.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30. wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.

5. Od 1 do 8 listopada o godz. 17,30 będzie odmawiany różaniec z wyczytaniem zmarłych polecanych w wypominkach. W tych również dniach od 1 do 8 listopada, zapraszamy na „Różaniec Do Granic Nieba” który będzie prowadził Pluton Różańcowy po Mszy Św. o godz. 18.00. Od 1 do 30 listopada, można uzyskać odpust zupełny, należy tylko przyjąć Komunię Św., odmówić modlitwę „Ojcze Nasz” i „Wierzę w Boga”. Odpust można ofiarować tylko za dusze w czyśćcu cierpiące.

6. Dzisiaj i jutro jest zamknięty nasz cmentarz parafialny, zapraszamy na Msze Św. do kościoła. Idąc na Mszę Św. przynieśmy pod kościół, gdzie zaczynają się wszystkie pogrzeby zapalony znicz, którego nie możemy teraz postawić na cmentarzu.

7. Zachęcamy do obejrzenia wystawy „Ojcowie Niepodległości”, która jest ustawiona przy kościele.

8. Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. zostali włączeni: Hanna Kocbus i Laura Pawlicka

9. Bóg zapłać za złożone ofiary na nową podłogę, która jest już układana: 1000zł, 800zł, 2x200zł, 150zł, 2x100zł i 50zł.

10. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej i pobrania naszej gazetki „Lumen”.

11. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Annę Marzenę Chrościcką, Janinę Mariannę Twardowską, Bogusława Drużbalskiego, Zofię Sędek i Wandę Woźnicę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…