XXXII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Dziękujemy Ks. Markowi  Lemiechowi, proboszcz parafii Wielgolas Brzezińki za wygłoszone Słowo Boże, niech Dobry Bóg Błogosławi Jemu i całej wspólnocie parafialnej w budowie nowej świątyni.

2.   Gminny Ośrodek Kultury zaprasza grupy oraz osoby indywidualne do udziału w konkursie „Szopka Bożonarodzeniowa”. Tematem konkursu jest wykonanie przestrzennej Szopki Bożonarodzeniowej. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród 10 grudnia w Dębiance o godz. 16.00. Pełne informacje podane są na plakatach.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się zawierzenie członków Róży Rodzinnej Św. Filomeny.

4.  Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie po Mszy św. o godz. 10.30.

5. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie młodzieży I i II roku przygotowania do sakramentu bierzmowania.

6.   Bóg zapłać za składane ofiary na  klęczniki-balustrady. Do skarbony w ostatnim tygodniu złożono 370. zł.  oraz ofiara indywidualna z ul. Poprzecznej w Dębem Wielkim 2500 zł.

7.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

8.  Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Teresę Dacewicz i Cezarego Ostrowskiego.