XXXI  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Do czwartku 9 listopada o godz. 17.30 będzie odmawiany różaniec z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach.

2.   W sobotę  11 listopada obchodzimy Uroczystość 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy tego dnia na Msze św. sprawowane o godz. 7.00, 9.00. 12.00. i 18.00. Uroczyste obchody rozpoczną się o godz. 11.00 przed Urzędem Gminy Dębe Wielkie od Marszu Niepodległościowego, który zakończy się przed Pomnikiem ”Dębskiego Orła Pamięci” gdzie będą trwały dalsze uroczystości patriotyczne. O godz. 12.00. zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. odbędzie się występ artystyczny dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej. Pełen program uroczystości podany jest na plakatach. Pamiętajmy o wywieszeniu tego dnia flagi narodowej. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem Pluton Różańcowy sprzedaje flagi.

3.   W przyszłą niedzielę przybędzie do nas Ks. Marek Lemiech proboszcz parafii Wielgolas Brzezińki, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na budowę nowego kościoła.

4.   Bóg zapłać za składane ofiary na  klęczniki – balustrady. W ostatnim tygodniu do skarbony złożono 550 zł , a bezpośrednio bezpośrednio – 250 zł

5.  Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. zostali włączeni Łucja Izdebska i Ben Kryński Parker.

6.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

7.  Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Annę Książek i Dariusza Leszczyńskiego.