XXX  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Zapraszamy dzisiaj na  Korowód i Bal Wszystkich Świętych, który rozpocznie się  Mszą Św. o godz.15.00. 

2.   W środę 1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. W duchu wiary udajemy się na cmentarze, gdzie spoczywają nasi biscy zmarli. Zanieśmy im w darze naszą modlitwę i ofiarujmy za nich Komunię Św. Zapraszamy na Msze Św. sprawowane w świątyni o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 11.30. zgromadzimy się przy bramie starej części cmentarza, gdzie rozpocznie się procesja z nabożeństwem za zmarłych. Następnie przy ołtarzu polowym zostanie odprawiona Msza Św. za zmarłych spoczywających na cmentarzu. Po Mszy Św.  poświecimy nowe pomniki nagrobne. Tego również dnia Szkolne Koło Caritas organizuje na cmentarzu zbiórkę, jako pomoc Stowarzyszeniu Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz Więcej’. Bóg zapłać za każdy dar serca.

3.   W czwartek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych „ Dzień Zaduszny”. Niech nasze zamyślenia o śmierci, przemijaniu i wieczności będą okazją do ożywienia naszej wiary w Rzeczy Ostateczne i przypomnieniem o naszej odpowiedzialności przed Bogiem za nasze codzienne życie. Zapraszamy tego dnia na  Msze  Św. sprawowane o godz. 7.00, 9.00. i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00. wyruszy z kościoła procesja różańcowa na cmentarz  z modlitwą za zmarłych. 

4.    W dniach od 1 do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza lub kościoła, można zyskać odpust zupełny, należy tylko być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Św., odmówić Ojcze Nasz i Wierzę w Boga. Odpust można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. 

5.   Od piątku 3 listopada do czwartku 9 listopada o godz. 17.30 będzie odmawiany różaniec z modlitwą za zmarłych poleconych w wypominkach. 

6.   W piątek 3 listopada po Mszy Św. o godz. 7.00 i 18.00. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz. 18.00 i nabożeństwie rozpocznie się adoracja, którą poprowadzi Wspólnota Świętych Piotra i Pawła. Następnie w Kaplicy Adoracji rozpocznie się całonocna adoracja indywidualna. Tego dnia odwiedzimy chorych z Komunia Św. 

7.  W sobotę 4 listopada po Mszy Św. o godz. 7.00. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu N.M.P., które poprowadzi Pluton Różańcowy. 

8.  W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30. różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

9.   Bóg zapłać za składane ofiary na  klęczniki-balustrady. Do skarbony w ostatnim tygodniu złożono 350. zł i 150zł. dar od rodziny. 

10.   Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. został włączony:  Piotr Płatas.

11.    Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.  

12.  Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Jerzego Błaszczyka.