XXIX  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Witamy dzisiaj w naszej wspólnocie ks. Marka Koziełło, saletyna i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże o  Matce Bożej z La Salette.

2.   Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe sprawowane codziennie o godz. 17.30.                              

3.   Dziękujemy za przynoszone już wypominki. Kartki na wypominki znajdują się pod chórem. 

4.   Zachęcamy do nabycia flagi Polski, którą przed kościołem sprzedaje Pluton Różańcowy. Niech zawsze będzie wywieszana w święta narodowe przed naszym domom, jako znak naszego patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.

5.   Przypominamy, że w przyszłą niedzielę, Wspólnota Świętych Piotra i Pawła organizuje  Korowód i Bal Wszystkich Świętych pod hasłem „Z RODZINĄ DO ŚWIĘTOŚCI”., który rozpocznie się Mszą Św. o godz. 15.00. Zachęcamy do przygotowania strojów świętych i błogosławionych. Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem „ Wylosuj i zaprojektuj zakładkę do książki z wybranym świętym lub błogosławionym”. Przy ołtarzu znajduje się koszyczek ze świętymi i błogosławionymi oraz czyste szablony do zakładek, na których należy zrobić swój projekt. Zakładki można przynieść na Bal i Korowód. Przewidziane są upominki. Szczegóły na plakatach w gablotach parafialnych.

6.   Bóg zapłać za składane ofiary na  klęczniki-balustrady. Do skarbony w ostatnim tygodniu złożono 200. zł i 20. dolarów.

7.   Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. został włączony:  Aleksander Filipiec.

8.      Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.