XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe sprawowane codziennie o godz. 17.30.

2.   Dziękujemy za przynoszone już wypominki. Kartki na wypominki znajdują się pod chórem.

3.   W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie młodzież I i II roku przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

4.   Każda rodzina patriotyczna przy swoim domu powinna posiadać flagę, symbol narodowy Ojczyzny. W związku z tym, że nie wszyscy je mają lub mają zniszczone w najbliższą niedzielę po wszystkich Mszach Św. Pluton Różańcowy będzie sprzedawał flagi Polski. Dobrze taką flagę wywiesić już 11 listopada w dniu odzyskania niepodległości przez Polskę.

5.   Informujemy, że dnia 29 października w niedzielę, Wspólnota Świętych Piotra i Pawła organizuje  Korowód i Bal Wszystkich Świętych pod hasłem „Z RODZINĄ DO ŚWIĘTOŚCI”. Zachęcamy do przygotowania strojów świętych i błogosławionych. Więcej informacji na plakatach w gablotach parafialnych.

6.   Bóg zapłać za składane ofiary na  klęczniki-balustrady. Do skarbony w ostatnim tygodniu złożono 1970zł. pielgrzymi z Górek ofiarowali 150zł. i ofiara indywidualna 200zł.

7.   Do wspólnoty Kościoła i parafii przez Sakrament Chrztu Św. zostali włączeni: Karolina Kalinowska, Leon Wojciech Pilarczyk i Kornel Jan Rosik.

8.      Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

9.      Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.p. Mariusza Ochnio. Wieczny… .