XX  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia Polacy w kraju i na obczyźnie, duchowo łączą się ze swoją Matka i Królową z Jasnej Góry. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.   

2.  Dnia 27 sierpnia w parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Postoliskach odbędą się tegoroczne dożynki. O godz. 12.00 Msza św. dożynkowa pod przewodnictwem Ks. Bpa Romualda Kamińskiego.   

3. Nasze dożynki parafialne odbędą się w niedzielę 3 września na Mszy św. o godz. 12.00. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych z każdej miejscowości.  

4. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę w dniach od 8 do 10  września, której głównym punktem jest udział w uroczystościach beatyfikacyjnych rodziny Ulmów. Przewidziane jest również  nawiedzenie miejsc kultu i zwiedzanie zabytków diecezji przemyskiej. Szczegółowe  informacje  i zapisy  w zakrystii. 

5. Apostolat „Złota Róża” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do Kodnia na spotkanie modlitewne w dniu 9 września. Szczegółowe informacje i telefon kontaktowy na plakacie. 

6. Pani Sołtys, Rada Sołecka i KGW z Olesina zapraszają w przyszłą niedzielę w godzinach od 7.30 do 14.00 na kiermasz Miodzio Słodkości przy naszym kościele, z którego dochód przeznaczony będzie na wsparcie Maksia z Olesina w walce z rzadką chorobą genetyczną. Pomóc można nie tylko przez zakup, ale i podarowanie słodkości  na kiermasz. Szczegóły na plakacie i na FB parafii. 

7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki parafialnej „Lumen”.  

8. Na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Halinę Katarzynę Foryś. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym…