XVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  W czwartek 10 sierpnia po Mszy Św. o godz. 7.00 wyrusza z naszej parafii na Jasną Górę Pielgrzymka Rowerowa, którą organizuje Pluton Różańcowy. Przy ołtarzu Matki Bożej znajduje się skrzynka, do której prosimy składać swoje intencje, które pielgrzymi zawiozą na Jasną Górę.  

2. W przyszłą niedzielę 13 sierpnia zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Św. o godz. 18.00.    

3. W duchowej łączności z pielgrzymami zmierzającymi na Jasną Górę zapraszamy 14 sierpnia na pielgrzymkę do parafii św. Wawrzyńca w Gliniance, aby przed obrazem Matki Bożej Glinieckiej ofiarować naszą parafię, rodziny i nas samych. Pielgrzymka wyruszy o godz. 16.30 z naszego kościoła, aby dotrzeć do Glinianki, gdzie będzie odprawiona Msza Św., różaniec, Apel Jasnogórski i wspólna Agapa.   

4. Zapraszamy na pielgrzymkę w dniach od 8 do 10  września, której głównym punktem jest udział w uroczystościach beatyfikacyjnych rodziny Ulmów. Przewidziane jest również  nawiedzenie miejsc kultu i zwiedzanie zabytków diecezji przemyskiej. Szczegółowe  informacje  i zapisy  w zakrystii. 

5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki parafialnej            „Lumen”.  

6. Na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Stefana Mieczysława Szuleckiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym…