XV  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   W przyszłą niedzielę 23 lipca rozpocznie się XXIV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa, gdzie będziemy modlić się za wszystkich użytkowników dróg prosząc o ich bezpieczną podróż. Po każdej Mszy Św. pobłogosławimy kierowców i ich pojazdy, a ofiary zbierane przy tej okazji będą przeznaczone dla misjonarzy na zakup środków transportu na misjach.  

2.   Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy organizowaną przez Pluton Rowerowy, która odbędzie się w dniach 10-14 sierpnia. Zapisy przyjmujemy wyłącznie do 23 lipca. Tego też dnia zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sali  domu parafialnego o godz. 19.00.

3.  Nasze I Liceum Ogólnokształcące w Dębem Wielkim, poszukuje nauczyciela przedmiotu- geografia i matematyka.  

4.  Informujemy, że w „Niedzielę Chleba” zebraliśmy 6760 zł jako pomoc Państwu Piotrkowiczom, w odbudowie domu po pożarze. Wszystkim ofiarodawcom składamy, serdeczne Bóg Zapłać.

5.     Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące pary: Łukasz Piotr Chrościcki kawaler i Monika Małgorzata Tomaszewska panna oboje z parafii tutejszej. Olgierd Badurek kawaler i Paulina Zagórska panna oboje z parafii tutejszej.  

6.  Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii została włączona:  Oliwia Gabriela Szulecka.  

7.   Bóg zapłać za ofiary na remont zabytkowej plebanii: 300 zł i 50 euro.

8.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.