XIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Zapraszamy w I Czwartek miesiąca 6 lipca na Różaniec, który o godz. 17.30 poprowadzi Apostolat Złotej Róży.

2.   W I Piątek miesiąca 7 lipca  po Mszy Św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Św. o godz.  18.00 i nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa rozpocznie się adoracja, którą poprowadzi Wspólnota Piotra i Pawła. Następnie rozpocznie się adoracja indywidualna przez całą noc w Kaplicy Adoracji.  Tego dnia odwiedzimy chorych z Komunią Św.

3.  W lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek, środę, piątek – od godz. 16.30 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.

4.  Szkoła Podstawowa im. Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego zaprasza na półkolonie językowe i teatralne. Więcej informacji na plakatach w gablotach.

5.  Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące pary: Hubert Jackowicz kawaler z par. Chrośla i  Kinga Grala panna z par. tutejszej, Emil Jackiewicz kawaler z parafii Zamienie i Marta Kowalczyk panna z par. tutejszej.

6.  Dzisiaj nasza  „Niedziela Chleba”, prosimy o pobranie  naszych poświęconych bułek i chlebów. Cały zysk z dzisiejszej akcji przekażemy Państwu Elżbiecie i Piotrowi  Piotrkowiczom z ul. Kościelnej, jako pomoc w odbudowie domu po pożarze. Otwórzmy nasze serca i przekażmy nasz dar jako wyraz miłości bliźniego, za co składamy, Bóg Zapłać.

7. Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii zostali włączeni:  Aleksander Siwiński, Wojciech Sasim, Laura Walas, Łucja Chabecka i Kalina Emilia Rotka.

8.   Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty i oliwę do świec 500 zł i na remont plebanii 200 zł.

9.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

10. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Mieczysława Popisa. Wieczny odpoczynek.