XI  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, sprawowane codziennie o godz. 17.30.

2.  Kończy się rok szkolny 2022/2023. Zapraszamy w piątek 23 czerwca na Mszę Św. sprawowaną o godz. 8.00. na której będziemy dziękować Panu Bogu za czas nauki dzieci i młodzieży oraz za trud pracy nauczycieli, katechetów i pracowników Liceum Mundurowego i Szkół Podstawowych. Będziemy również prosić o Boże Błogosławieństwo na czas wakacji i urlopów.

3.   W przyszłą niedzielę 25 czerwca odbędzie się IV Parafialny Piknik Rodziny pod hasłem „MAMY KLUCZE DO NIEBA”. Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na Mszę Św. o godz. 12.00, a po niej na nasz parking przy plebanii na grochówkę i spektakl z wartościami chrześcijańskimi dla najmłodszych. Wystąpią aktorzy Teatru „Dobrego Serca” z Warszawy. W programie znajda się także liczne atrakcje, gra terenowa, zabawy, kiermasz książek z duszą i prezentacje. Dochód ze sprzedaży domowych ciast, wiejskiego stołu i kiermaszu będzie przeznaczony na wsparcie i rozwój Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kobiernego. Parking przy plebani będzie od rana zamknięty dla samochodów, za co serdecznie przepraszamy.

4.   Tego również dnia od godz. 16.00 Gminny Ośrodek Kultury organizuje powitanie lata, które odbędzie się na boisku parafialnym. O godz. 18.00 odbędzie się koncert znanego piosenkarza Stefana Terrazzino.  

5.  Dokładny program tych atrakcji religijno-kulturalnych  jest podany  na plakatach w gablotach, na stronie parafialnej i na  Facebooku.   

6.  Przez Sakrament Chrztu Św. do wspólnoty Kościoła i parafii został włączony: Marcin Gańko.

7.     Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 

8.     Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Stanisława Kobzę. Wieczny odpoczynek…