VII  NIEDZIELA WIELKANOCY
  1.  W sobotę 22 maja o godz. 10.00 w kościele parafialnym Św. Jana Kantego w Legionowie odbędzie się uroczystość Święceń Diakonatu naszego alumna Mateusza Proczka. W niedzielę 23 maja na Mszy Św. o godz.12.00 prosić będziemy Dobrego Boga o błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalszą drogę Jego powołania Kapłańskiego.
  2. Jutro przypada uroczystość Św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
  3. Zapraszamy w sobotę 22 maja na Wigilię Zesłania Ducha Św. którą po Mszy Św. o godz. 18.00 poprowadzi Wspólnota Św. Piotra i Pawła i Kościół Domowy. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w śpiew uwielbienia Boga, Wspólnota zaprasza na próbę, która odbędzie się dziś na salkach parafialnych o godz. 20.00.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.OO odbędzie się Rocznica I Komunii Św. dzieci z kl. IV. Dnia 20 maja w czwartek po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci z Kl. IV. Spowiedź Św. dla dzieci i rodziców 21 maja w piątek od godz. 16.30.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane codziennie o godz. 17.30.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Maciej Laskowski kawaler z par. tutejszej i Marianna Walewska panna z par. Św. Klemensa w Nadarzynie, Radosław Masztalerz kawaler z par. Chrośla i Urszula Patrycja Kacprzyk panna z par. tutejszej, Bartłomiej Brzeszkiewicz kawaler z parafii tutejszej i Anita Miczka panna z par. Narodzenia N.M.P. w Kropienicy Łubie, Marcin Jackiewicz kawaler z parafii tutejszej i Karolina Śmietanka panna z par. Chrystusa Króla w Radomiu, Sebastian Pytlos kawaler z par. tutejszej i Agnieszka Oskroba panna z par. Parysów.
  7. Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza głównego: 1000zł. 500zł i 100zł.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  9. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Annę Goździk, Barbarę Nowak i Rafała Wrzoska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.. .