VI  NIEDZIELA WIELKANOCY
  1. Dnia 11 maja we wtorek Ks. Biskup Jacek Grzybowski o godz. 17.00 udzieli naszej młodzieży Sakrament Bierzmowania. W związku z tym Nabożeństwo Majowe rozpocznie się o godzinie 18.00, a po nim zostanie odprawiona Msza święta.
  2. W poniedziałek 10 maja od godz. 17.00 spowiedź święta dla młodzieży, rodziców i świadków bierzmowania. Tego również dnia po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne.
  3. Dnia 11 maja we wtorek nie będzie czynna kancelaria parafialna
  4. Zapraszamy Czcicieli Matki Bożej na Nabożeństwo Fatimskie, które będzie sprawowane 13 maja w czwartek po Mszy Św. o godz. 18.00. oraz na nabożeństwa majowe sprawowane codziennie o godz. 17.30. (oprócz wtorku).
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.30 dzieci z kl. III C przystąpią do I Komunii Św. Na tej Mszy Św. w kościele będą mogły uczestniczyć tylko dzieci i ich rodzice, inne osoby mogą uczestniczyć we Mszy Św.  przed kościołem. Dnia 12 maja w środę po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci z Kl. III C. Spowiedź Św. dla dzieci i rodziców 14 maja w piątek od godz. 16.30.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Maciej Andrzej Lech kawaler z parafii tutejszej i Monika Cygan panna z parafii M.B. Częstochowskiej w Otwocku, Jakub Płochocki kawaler z parafii Chrośla i Weronika Krawczyk panna z parafii tutejszej, Maciej Laskowski kawaler z parafii tutejszej i Marianna Walewska panna z parafii Św. Klemensa w Nadarzynie
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  8. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Kazimierę Tarnowską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.. .