NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
  1. Jutro obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane codziennie o godz. 17.30, aby uwielbić nasza Matkę i Królową.
  2. Dnia 26 maja obchodzimy Dzień Matki, pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych Mamach, żyjącym niech Dobry Bóg da łaskę zdrowia a zmarłym okaże łaskę nieba.
  3. W czwartek 27 maja obchodzimy święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, procesja w tym roku będzie w formie tradycyjnej, przejdziemy do czterech ołtarzy ulicą Warszawską, Strażacką, Pedagogów i Kościelną. Prosimy mieszkańców Teresławia i Hutnej Góry o przygotowanie IV ołtarza przy domu parafialnym.
  5. W przyszłą niedzielę do naszej parafii przybędzie Ks. Marek Lemiech proboszcz z parafii Wielgolas Brzeziński, który wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na budujący się nowy kościół.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące pary: Radosław Masztalerz kawaler z par. Chrośla i Urszula Patrycja Kacprzyk panna z par. tutejszej, Marcin Jackiewicz kawaler z parafii tutejszej i Karolina Śmietanka panna z par. Chrystusa Króla w Radomiu, Sebastian Pytlos kawaler z par. tutejszej i Agnieszka Oskroba panna z par. Parysów.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki Lumen.
  8. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Stefana Gawrońskiego, Tadeusza Jachacy i Mariana Kobzę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.. .