VII  NIEDZIELA WIELKANOCY- WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. W czwartek 25 maja na Mszy Św. o godz. 18.00 młodzież II roku przygotowania przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź Św. dla młodzieży, rodziców i świadków w środę 24 maja o godz. 15.30 a próba również tego dnia po Mszy Św. o godz. 18.00. W czwartek ze względu na Bierzmowanie zapraszamy dzieci, które uczestniczą w Białym Tygodniu na Mszę o godz. 17.00. 

2.  Zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane codziennie o godz. 17.30.

3.  W piątek  26 maja przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Mamach, zmarłym niech Pan da łaskę Nieba, a żywym niech błogosławi i obdarza zdrowiem.

4.  W przyszłą niedzielę 28 maja na Mszy Św. o godz. 12.00. dzieci z klas IV będą obchodzić uroczystość rocznicy przystąpienia do I Komunii Św. 

5.  W najbliższą sobotę 27 maja w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Św. zapraszamy rodziny i grupy modlitewne na czuwanie z Maryją, które rozpocznie się nabożeństwem majowym. Po Mszy Św. z rozszerzoną Liturgią Słowa o godz. 18.00. odmówimy Koronkę do Ducha Św. i odprawimy Drogę Światła czyli 8 spotkań z Jezusem pod hasłem „Jesteście świątynią Ducha Świętego”. Następnie wszystkich uczestników czuwania zapraszamy do domu parafialnego na wspólną Agapę. Kto zechce włączyć się w organizację Agapy niech przyniesie „słodkości”  i pozostawi na salkach, przed nabożeństwem majowym. 

6.  W przyszłą niedzielę 28 maja odbędzie się w naszej parafii „ Niedziela Apostolstwa Słowa Drukowanego”, którą poprowadzi rekolekcjonista Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego- Ks. Jerzy Gugała. Po każdej Mszy św. będą rozprowadzane książki a ofiary będą przeznaczone na pomoc misjonarzom posługującym na  Misjach.

7.  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para:  Maciej Sołtysiuk, kawaler i Ilona Rawska, panna, oboje z parafii tutejszej.

8.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 

9.  Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Krystynę Grabowską i Jana Jankowskiego. Wieczny odpoczynek…