VI  NIEDZIELA WIELKANOCY

1.  Zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane codziennie o godz. 17.30.

2. We wtorek 16 maja obchodzimy uroczystość Św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

3.  W przyszłą niedzielę dzieci z klas III C i z Górek przystąpią do I Komunii Św. o godz. 10.30.  Prosimy wybrać inne godziny Mszy Św., aby dać szansę dzieciom, rodzicom i gościom swobodnie przeżyć piękną uroczystość.  

4.  Zapraszamy w przyszłą niedzielę młodzież przygotowującą się I rok do Bierzmowania  na spotkanie po Mszy Św. o godz. 12.00.   

5.   Za dwa tygodnie w niedzielę 28 maja na Mszy Św. o godz. 12.00. dzieci z klas IV będą obchodzić uroczystość rocznicy przystąpienia do I Komunii Św. 

6.  Od piątku 19 maja w czasie nabożeństwa majowego będzie sprawowana nowenna do Ducha Św.  

7.  Modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach dzisiaj przed Mszą Św. o godz. 12.00 będzie sprawowana za tydzień, przed Mszą Św. o godz. 12.00.   

8. Komisja Muzyki Kościelnej Diecezji Warszawsko-Praskiej wydała komunikat dotyczący przepisów liturgicznych obowiązujących przy wykonywaniu muzyki w kościołach. Z jego treścią oraz z dodaną do niego Instrukcją Konferencji Episkopatu Polski o muzyce kościelnej można zapoznać się na stronie Parafii oraz na parafialnym Facebooku.

9.   Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuje się następująca para:  Maciej Sołtysiuk, kawaler i Ilona Rawska, panna, oboje z parafii tutejszej.

10.   Do wspólnoty Kościoła i Parafii poprzez Sakrament Chrztu Św. została włączona:  Julia  Kacprzyk.

11.   Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 

12.  Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Mariannę Selerę. Wieczny odpoczynek…