VI NIEDZIELA  ZWYKŁA 
  1. W najbliższa niedzielę 19 lutego Caritas zaprasza do wzięcia udziału w „Niedzieli Chleba”. Prosimy o mniejsze zakupy pieczywa w sobotę, aby móc spróbować naszych poświęconych bułek i chleba. Dochód z tej akcji zostanie przekazany na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  2. Zakończyliśmy naszą Wizytę Duszpasterską -Kolędę. Dziękujemy za wielką życzliwość i otwartość z jaką przyjmowaliście kapłanów, za miłą atmosferę spotkań. Dziękujemy za pomoc w organizacji kolędy wszystkim Radnym, Sołtysom i delegatom z poszczególnych miejscowości i ulic. Dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii oraz za złożone dodatkowe ofiary na remont zabytkowej plebanii. Dokładne sprawozdanie z kolędy przedstawimy w przyszłą niedzielę.
  3. Informujemy, że w środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.
  5. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Celinę Sędek, Edwarda Proczka i Stanisława Szulika. Wieczny odpoczynek… .