V NIEDZIELA  ZWYKŁA 

1.  We wtorek 7 lutego przypada Dzień Imienin Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego, Pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy w modlitwach o Dostojnym Solenizancie.

2.   W sobotę 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy 31 Światowy Dzień Chorego pod hasłem: „ Miej o nim staranie”. Trwając na drodze miłosierdzia z chorymi jak „Dobry Samarytanin” polecajmy w modlitwie „Matce Uzdrowienia” wszystkich chorych, pracowników Służby Zdrowia i tych którzy pielęgnują chorych w domach. Zapraszamy tego dnia na Mszę Św. o godz. 18.00. gdzie udzielimy Sakramentu Chorych osobom cierpiącym na różne choroby.

3.  Dziękujemy ks. Markowi Lemiechowi za wygłoszone Słowo Boże, niech Dobry Bóg błogosławi Jemu i całej parafii Wielgolas Brzezińki w dziele budowy świątyni.

4.  Kończy się Wizyta Duszpasterska -Kolęda. Jutro w ostatni planowy dzień od godziny 16.00. odwiedzimy rodziny: ( jeden ksiądz) -Hutna Góra i Górki ul. Nadrzeczna, (drugi ksiądz) Dębe Wielkie ul. Ogrodowa i Letnia. W sobotę 11 lutego od godz. 10.00 odwiedzimy rodziny, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, prosimy o zgłaszanie  się rodzin w zakrystii lub w kancelarii. Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby parafii oraz za dodatkowe ofiary na remont zabytkowej plebanii.     

5.  Do wspólnoty Kościoła i parafii poprzez Sakrament Chrztu Św. została włączona: Zofia Kędzierska.                                                           

6.  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”.

7. Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Ś.P. Helenę Zgutkę i Sylwestra Kota.. Wieczny odpoczynek… .

.