V   NIEDZIELA WIELKANOCY

 

  1. Jutro przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Tego również dnia obchodzimy Święto Konstytucji 3 Maja, która została uchwalona 230 lat temu. Zapraszamy na Msze Św. które będą sprawowane jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.
  2. Informujemy, że nasz parafianin Mateusz Wojciech Proczek alumn V roku Wyższego Seminarium Duchownego p.w. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Tarchominie, dnia 22 maja 2021 r. przyjmie święcenia DIAKONATU. Polecajmy Go w naszych codziennych modlitwach Dobremu Bogu i Matce Najświętszej, aby wsparty darami Nieba umacniał swoje powołanie na drodze do Kapłaństwa.
  3. Dnia 4 maja we wtorek wspomnienie Św. Floriana, męczennika, patrona naszej diecezji. Jest On również patronem wszystkich strażaków. Pamiętajmy tego dnia w naszych modlitwach o Druhnach i Druhach z OSP w Dębem Wielkim, którzy z narażeniem swego życia ratują czyjeś życie, dobytek i mienie. Dziękujemy im również za pobożną posługę w kościele i wiele prac wykonywanych na rzecz parafii. Zapraszamy również na Mszę Św. w intencji naszych strażaków, która będzie sprawowana 3 maja o godz. 12.00.
  4. W piątek 7 maja po Mszach Św. o godz. 7.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy Św. o godz. 18.00 Wspólnota Św. Piotra i Pawła poprowadzi adorację przed Najświętszym Sakramentem, która indywidualnie będzie trwała całą noc. Tego również dnia odwiedzimy naszych chorych z Komunia Św.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, sprawowane codziennie o godz. 17.30.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.30 dzieci z kl. III A przystąpią do I Komunii Św. Na tej Mszy Św. w kościele będą mogły uczestniczyć tylko dzieci i ich rodzice. Inne osoby będą mogły przebywać  przed kościołem. Spowiedź Św. dla dzieci i rodziców, dnia 7 maja od godz. 16.30. Tego również dnia po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne.
  7. Dnia 12 maja w środę po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci z Kl. III C które przystąpią do I Komunii Św. 16 maja o godz. 10.30.  Spowiedź Św. dla dzieci i rodziców 14 maja w piątek o godz. 16.30.