V  NIEDZIELA WIELKANOCY

1.  Zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane codziennie o godz. 17.30.

2.   Jutro 8 maja obchodzimy uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.

3.  W sobotę 13 maja wyjątkowo o godz. 17.00 odbędzie się nabożeństwo majowe po którym rozpocznie się pierwsze Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty różańcowe i czcicieli Matki Boże  na powyższe nabożeństwa.. 

4.   W przyszłą niedzielę dzieci z klas III przystąpią do I Komunii Św. Kl. III A na Mszy Św. o godz. 10.30  a KL. III B o godz. 12.00. Prosimy wybrać inne godziny Mszy Św., aby dać szansę dzieciom, rodzicom i gościom swobodnie przeżyć piękną uroczystość.  

5.   Kościół Domowy organizuje wyjazd na spotkanie lednickie młodych. Wyjazd dnia 3 czerwca o godz. 5 rano powrót 4 czerwca. Koszt pielgrzymki 130zł. Pełne informacje podane są na plakatach w gablotach. 

6.   Pluton Różańcowy organizuje pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w dniach od 10-14 sierpnia. Zapraszamy dzisiaj na spotkanie informacyjne w domu parafialnym o godz. 19.00.

7.  Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące pary: – Tomasz Grzegorz Grądzki kawaler z par. tut. i Martyna Łukasiak panna z par. N.M.P Matki Kościoła w Sulejówku – Krzysztof Andrzej Szubiczuk kawaler z par. tutejszej i Paulina Miszel panna z par. Św. Mikołaja w Lądku – Kamil Jan Litwin kawaler z par. M.B. Częstochowskiej w Piastowie i Magdalena Jackiewicz panna z par. tutejszej.

8.     Do wspólnoty Kościoła i Parafii poprzez Sakrament Chrztu Św. zostali włączeni:  Pola Pyrek i Kajetan Wocial.

9.     Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i pobrania gazetki „Lumen”. 

10.     Na progu do wieczności pożegnaliśmy: Śp. Zofię Malesę. Wieczny odpoczynek…